ВУЗЬКІ СПЕЦІАЛІСТИ

Жіноча консультація
вул.Бочарова,11

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

ЛІКАР

КАБІНЕТ

ЧАСИ ПРИЙОМУ

 

лікар акушер-гінеколог

Гурова Інна Валеріївна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 17

Пн.
12:24-19:00

Вт.
08:00-14:36

Ср.
08:00-14:36

Чт.
12:24-19:00

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Христенко Ольга Миколаївна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 17

Пн.
08:30-15:06

Вт.
08:30-15:06

Ср.
08:30-15:06

Чт.
08:30-15:06

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Антонова Лілія Олександрівна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 19

Пн.
12:24-19:00

Вт.
08:00-14:36

Ср.
08:00-14:36

Чт.
08:00-14:36

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Голубєва Наталя Сергіївна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 19

Пн.
08:00-14:36

Вт.
08:00-14:36

Ср.
08:00-14:36

Чт.
12:24-19:00

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Хмура Олена Олексіївна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 20

Пн.
08:00-14:36

Вт.
12:24-19:00

Ср.
08:00-14:36

Чт.
12:24-19:00

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Горелік Наталя Володимирівна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 21
кабінет планування сім′ї

Пн.
08:00-14:36

Вт.
11:18-18:00

Ср.
08:00-14:36

Чт.
08:00-14:36

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Біла Тетяна Михайлівна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 21

Пн.
08:00-14:36

Вт.
08:00-14:36

Ср.
08:00-14:36

Чт.
08:00-14:36

Пт.
12:24-19:00

 

 

лікар акушер-гінеколог

Іванченко Світлана Василівна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 22

Пн.
08:00-14:36

Вт.
12:24-19:00

Ср.
08:00-14:36

Чт.
08:00-14:36

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Хамазюк Світлана Ігорівна
 

каб. 22

Пн.
08:00-14:36

Вт.
08:00-14:36

Ср.
08:00-14:36

Чт.
08:00-14:36

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар гінеколог дитячого та підліткового віку

Хамазюк Світлана Ігорівна
 

каб. 22
кабінет дитячого та підліткового віку

Пн.
14:56-16:35

Вт.
14:56-16:35

Ср.
14:56-16:35

Чт.
14:56-16:35

Пт.
14:56-16:35

 

 

лікар акушер-гінеколог

Кравченко Алла Сергіївна
КАТЕГОРІЯ: друга

каб. 22

Пн.
11:51-15:09

Вт.
11:51-15:09

Ср.
11:51-15:09

Чт.
11:51-15:09

Пт.
11:51-15:09

 

 

лікар акушер-гінеколог

Наливайко Олена Іванівна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 23

Пн.
08:00-14:36

Вт.
12:24-19:00

Ср.
12:24-19:00

Чт.
08:00-14:36

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Стрижак Олена Анатоліївна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 23

Пн.
08:00-14:36

Вт.
08:00-14:36

Ср.
12:24-19:00

Чт.
12:24-19:00

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Евтерева Інна Олексіївна
КАТЕГОРІЯ: вища

каб. 26
кабінет патології шийки маткі

Пн.
08:00-11:15

Вт.
14:00-17:00

Ср.
14:00-17:00

Чт.
08:00-11:15

Пт.
14:00-17:00

 

 

лікар акушер-гінеколог

Бондаренко Інна Миколаївна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 26
кабінет патології шийки маткі

Пн.
12:24-19:00

Вт.
08:00-14:36

Ср.
08:00-14:36

Чт.
12:24-19:00

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар акушер-гінеколог

Симонова Наталя Григорівна
КАТЕГОРІЯ: вища

каб. 27

Пн.
12:24-19:00

Вт.
08:00-14:36

Ср.
12:24-19:00

Чт.
08:00-14:36

Пт.
08:00-14:36

 

 

лікар терапевт

Рожевська Наталя Григорівна
КАТЕГОРІЯ: перша

каб. 4

Пн.
08:00-11:00

Вт.
16:00-19:00

Ср.
08:00-11:00

Чт.
16:00-19:00

Пт.
08:00-11:00

 

як дістатися до лікувального закладу:

введіть вашу адресу: